Diyarbakır Şehir Portalı

Liva Giyim – Okul Kıyafetleri

ADRES
Peyas Mahallesi 225 Sokak Yeniyol Polatlar Sitesi Cuma Pazarı Girişi Kayapınar Diyarbakır
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Liva Giyim Okul Kıyafetleri olarak Diyarbakır Kayapınar’da faaliyet gösteriyor, uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha da ileriye taşıma hedefiyle gelişimimizi sürdürüyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana hiçbir şekilde inisiyatif almaktan çekinmedik ve bu sayede müşterilerimizin isteklerini karşılamayı başardık. Kısa sürede bölgemizin okul kıyafetleri konusunda en çok tercih edilen, lider mağazası haline geldik. Fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı devem ettiriyoruz.

Diyarbakır giyim sektöründe bölgemizin bütün okullarının formalarını ve diğer ürünlerini stoklarımızda bulunduruyoruz. Güçlü markalarla iş birliği yaparak ürünlerimizin kaliteli olmasından asla taviz vermiyoruz. Çocuklarımızın sağlığına uygun, okul yönetimlerimizin belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde bütün okul kıyafetlerini bünyemizde barındırıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen sektör içinde bizler de kendimizi geliştiriyoruz. Her yıl belirlenen okul kıyafetlerini rengine, dokusuna, armasına en uygun şekilde yılın her günü mağazamızda bulunduruyoruz. Ailelerin ve okul yönetimlerinin çocuklarının bütün okul kıyafetlerini en kaliteli halleriyle mağazamızda bulabilmelerini sağlıyoruz.

Firma olarak giyim tekstil alanında deneyimli tecrübeli, gelişime açık, güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini büyük bir heyecanla yapmakta, işlerinden keyif almakta ve bunu müşterilerimize yansıtmaktan keyif almaktadırlar. Bu bakımdan okul alışverişi, okul kıyafetleri satan yerler, okul kıyafeti mağazası, çekçekli okul çantası, okul sırt çantası ihtiyaçlarında gönül rahatlığıyla mağazamızı seçebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ