Diyarbakır Şehir Portalı

Hasret Demir: Kapımızdan çıkan her mutluluğu önemsiyoruz

Hasret Demir: Kapımızdan çıkan her mutluluğu önemsiyoruz

Hasret Demir güzellik merkezi, sizlere bilinçli güzelleşmenin kapılarını açıyor. Cildin ihtiyaçlarını çok iyi belirleyen ekibi ile daha salona ilk adım attığınız andan itibaren size güven veren bir güzellik merkezi burası. Hasret Demir Güzellik Merkezi’nin kurucusu Hasret Demir ile yaptığımız keyifli röportajımızda; Kendisi, Markası ve Cilt Bakımı hakkında güncel bilgiler edindik.

Kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Ben Hasret Demir 26 yaşındayım güzellik sektörüne 22 yaşımda atıldım. Başarılı bir işletmeci olmak ve insanları mutlu edebilmek adına bu yola koyuldum. İşim ile ilgili birçok eğitime katılarak sektördeki yenilikleri takip ediyorum.

 

Firmanız ve sunduğunuz hizmetler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

2017 Yılında “Kapımızdan çıkan mutluluk” mottosuyla kurduğumuz işletmemizde en iyi cilt bakım ve lazer epilasyon cihazlarını kullanıyoruz, Kozmetik ürünleri olarak Tanura markasını kullanıyor ve müşterilerimize öneriyoruz. İşletmemizde Cilt Bakım, Dermapen, Lazer Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Lifting ve Leke Tedavisi hizmetleri veriyoruz.

 

Mesela nasıl işlemlerle ne kadar sürede lekesiz, sorunsuz bir cilde kavuşulur?

Sorunun büyüklüğüne, kişinin yaşına, cilt yapısına ve ona uygun olan işleme göre değişen bir süreç. Bazı işlemler tek seans uygulanır iken bazı işlemler birden çok seans olarak uygulanabiliyor.

 

Hizmetleriniz Arasında Dermapen var, Bize Dermapen hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Dermapen çeşitli cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan başarılı sonuçlar elde edilebilen bir cilt yenileme yöntemidir. Sivilce izlerinden geniş̧ gözeneklere ince çizgilerden güneş̧ lekelerine birçok cilt sorunun tedavisinde kullanılan başarılı bir yöntem. Dermapen çevresel koşullardan zarar görmüş̧ yıpranmış̧ ciltlerin yenilenmesine ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşması için tercih edilmektedir.

 

Kozmetik ürünler mi yoksa Dermokozmetik ürünler mi?

Ben daha çok dermokozmetik ürünleri tercih ediyorum. Kozmetik ürünlerde ise cilt yapınıza uygun ürünleri seçmenizi öneririm.

 

İyi bir cilt bakımı için “En pahalı ürün en iyisidir” doğru bildiğimiz yanlışlardan mı?
Büyük kozmetik mağazalarında süslü şişelerde onlarca ürünün gençlik garantisi verdiğini okumuşsunuzdur. Maalesef bunların çoğu sınırlı, kısa vadeli ve yüzeysel etkidedir.

 

Bize cilt bakım ve güzellik hakkında bu bilgileri verdiğiniz için size diyarbekirde.com okurları adına çok teşekkür ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ