Diyarbakır Şehir Portalı

Hasret Demir Güzellik & Estetik Salonu

ADRES
Kooperatifler Mah. Yaşar Kemal Caddesi Sayar Plaza
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hasret Demir Güzellik ve Estetik Merkezi olarak 2017 yılından bu yana sürdürdüğümüz mutluluk hedefimize ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

Kadın girişimciliğinin değerini kadınlara değerli hissettirme inancıyla bir araya getiriyor, özenli çalışma prensibimizi kentimizin kadınlarına güzellik ve estetik merkezimizle sunuyoruz.

Diyarbakır’ın merkezinde, Türkiye’nin alanında uzman isimlerinden eğitim almış ekibimizle, üst segment marka cihazlar ve ürünlerle güzellik ve estetiğe dair sayısız hizmeti misafirlerimize sunuyoruz. Misafirlerimizin taleplerine en uygun çözümleri sunmaya odaklanan ekibimizle “Kapımızdan çıkacak mutluluk” mottomuzu en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Kurucumuz Hasret Demir’in öncülüğünde kadın girişimciliğine de katkı sağlamak için kurulan Hasret Demir Güzellik ve Estetik Merkezi markamızla, cilt bakımından lazer epilasyona, leke tedavisinden dövme silme işlemlerine, kalıcı makyajdan hydrafacial uygulamasına kadar 360 derece güzellik ve estetik çözümlerini misafirlerimize özenle ve profesyonellikle uyguluyoruz.

Son dönemlerin yeni bakım trendi Hydrafacial ile cilt yüzey kapması hizmetimizi kadın ve erkek misafirlerimize sunuyor, lekeli, tıkanmış, yağlı ciltlerin pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Doğru uygulanmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına sebep olan dövme sildirme işlemini Hasret Demir Güzellik ve Estetik Merkezi’nde uzman ekibimiz ve alanının en yüksek teknolojisine sahip ekipmanlarıyla, acısız ve ağrısız biçimde uyguluyoruz.

Dermapen yöntemiyle temiz ve canlı bir cilde sahip olmanız için cilt bakımınızı Dermapen yöntemiyle bir araya getiriyor, cildinizin hassasiyetine göre özenli çözümler üretiyoruz. Leke tedavimizle yaşadığınız leke sorunlarını tespit ediyor, size özel tedaviler geliştiriyoruz.

Kalıcı makyaj hizmetimizle güzelliğinizi kalıcı hale getiriyor, BB Glow yöntemiyle ten renginize en uygun renkleri birlikte belirleyip kalıcı fondotenlerle estetik renk geçişleri oluşturuyoruz.

Yaşadığınız her mutlulukta payımızın olması inancıyla “Kapımızdan çıkan yeni mutlulukları” Hasret Demir Güzellik ve Estetik Merkezi’ne bekliyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ